|
|
| (Há 3 edições intermédias do mesmo utilizador que não estão a ser apresentadas) |
| Linha 1: |
Linha 1: |
| <font color="blue"> '''''PO REBALANSIE ZAPIERDALAMYYYYYY''''' </font>
| | narazie siesta xD |
| ale narazie siesta xD
| |
|
| |
|
| '''''do zrobienia''''' | | '''''do zrobienia''''' |
| *opisy wszystkich ataków | <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
| |
| *ataki typu [[fire]], [[fighting]],
| |
| *ogarnąć jak działają ataki : Blaze kick, Sacred Fire, Blast Burner, Flare Blitz, Heat wave......i inne gówna........
| |
| *dexy | <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
| |
| *przejrzeć poki
| |
| *nauczyć sie ortografii
| |
| *plusy i minusy poków i opisy
| |
| *http://1.ii.gl/HqgcENbE.png
| |
| *zjeść ciastko
| |
| *TMy
| |
| *'''''OGARNĄĆ EFEKTY''''' | <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
| |
| *<font color="blue">WYPIERDALAM WSZYSTKIE STRONY KTÓRE SĄ NIEPOTRZEBNE ŻEBY OGARNĄĆ TROSZKE PRZESTRZEŃ I DZIAŁANIE </font> | <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
| |
|
| |
|
| ----
| | |
| | gfsd |
| | |
|
| |
|
|
| |
|
| Linha 31: |
Linha 20: |
| ---- | | ---- |
| inne | | inne |
| *<font color="white"> Ostatnio zrobiliśmy sobie zakład, polegał na tym, że kto przeklnie w ciągu 24h musi dać tutaj podpisane zdjęcie (swoje), i oto te osoby które nie potrafią sie powstrzymać XD <br />
| |
| (usuń kropke z http) <br />
| |
| Hrupeg (jakość bardzo mocno) - ht.tp://2.ii.gl/Uv2AS1-ph.png <br />
| |
| Himbeere - ht.tp://4.ii.gl/lpoEVo1u.jpg <br />
| |
| Michalaknb - ht.tp://4.ii.gl/flNdCZ0B-.png <br />
| |
| by Hrupeg
| |
| </font>
| |
|
| |
|
|
| |
|
Edição atual desde as 15h14min de 8 de novembro de 2015
narazie siesta xD
do zrobienia
gfsd
- 21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".
- KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
EFEKTY
tyryryry
inne
//Piszę tu pewnie nieproszony, ale chciałem powiedzieć jedno: thanks for your hard work. ;)
//ps. Wywalanie zbędnych stron nie pomoże przyspieszyć działania wiki. Czasem się troszkę długo wczytuje, ale zawsze jak wyczyszczę bazę danych to zaczyna działać szybciej - takie tam zbędne gadanie.
//~Hipek