|
|
| (Há 3 edições intermédias do mesmo utilizador que não estão a ser apresentadas) |
| Linha 1: |
Linha 1: |
| Dyskusja ogólna
| | co powiecie o łopatach do węgla? |
| | |
| Piszą do mnie że [[Cloned Box]] ma jeszcze zarda i jolteona a tutaj nie ma
| |
| | |
| | |
| Dostałem propozycje zeby w [[Pokémony]] podpisywać obok ile hp mają clonedy
| |
| | |
| | |
| - co do cloned boxa to mozna dopisac i tak go pewnie nie bedzie juz w grze. a co do tych clonedow to ja bym ogolnie opisal tez wszystkie clony, shiny, halloweeny w tej zakladce pokemon tam nizej. nawet bossy z raidow gdzies typu ten sniezny snorlax czy duzy gengar
| |
| | |
| To dobre nawet z tymi opisami i można przy tym zrobi kat. "pokemony specjalne(?)" moze nawet uda mi sie uprosic gm zeby mi zrespil cos na ss xD ~Hrupeg
| |
Edição atual desde as 20h03min de 17 de abril de 2014
co powiecie o łopatach do węgla?