Utilizador:Hrupegpl: diferenças entre revisões

De PAdventures.info
Ir para a navegação Ir para a procura
Sem resumo de edição
Sem resumo de edição
 
(Há 9 revisões intermédias de 2 utilizadores que não estão a ser apresentadas)
Linha 1: Linha 1:
<font color="blue"> '''''PO REBALANSIE ZAPIERDALAMYYYYYY''''' </font>
narazie siesta xD


'''''do zrobienia'''''


'''''do zrobienia'''''
*opisy wszystkich ataków    | <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
*ataki typu [[fire]], [[fighting]],
*ogarnąć jak działają ataki : Blaze kick, Sacred Fire, Blast Burner, Flare Blitz, Heat wave......i inne gówna........
*dexy  |  <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
*przejrzeć poki
*nauczyć sie ortografii
*plusy i minusy poków i opisy
*zjeść ciastko
*TMy
*'''''OGARNĄĆ EFEKTY'''''    |  <font color="red"> '''w trakcie''' </font>


----
gfsd
 




*<font color="red"> '''21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".''' </font>
*<font color="red"> '''21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".''' </font>
*'''WRÓCIŁEM'''
*'''KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK'''




Linha 26: Linha 17:


<big>tyryryry</big>
<big>tyryryry</big>
----
inne
//Piszę tu pewnie nieproszony, ale chciałem powiedzieć jedno: thanks for your hard work. ;)
//ps. Wywalanie zbędnych stron nie pomoże przyspieszyć działania wiki. Czasem się troszkę długo wczytuje, ale zawsze jak wyczyszczę bazę danych to zaczyna działać szybciej - takie tam zbędne gadanie.
//~Hipek

Edição atual desde as 15h14min de 8 de novembro de 2015

narazie siesta xD

do zrobienia


gfsd


  • 21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".
  • KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK



EFEKTY

tyryryry


inne



//Piszę tu pewnie nieproszony, ale chciałem powiedzieć jedno: thanks for your hard work. ;) //ps. Wywalanie zbędnych stron nie pomoże przyspieszyć działania wiki. Czasem się troszkę długo wczytuje, ale zawsze jak wyczyszczę bazę danych to zaczyna działać szybciej - takie tam zbędne gadanie. //~Hipek