FAQ

De PAdventures.info
Ir para: navegação, pesquisa

O stronie

Co to za strona?

Jest to PAdventures.info, strona poświęcona grze „Pokemon Adventures”.

Na stronie jest wiele animacji, jednak część obrazków jest bezczynna. Nie mogliście się postarać i wszystkiego ładnie zrobić?

Większość grafik na stronie jest animowana, są to ataki oraz przedmioty. Jedynie użytkownicy Google Chrome będą napotykać problemy z wyświetlaniem animacji, z prostego powodu: Google nie zdecydowało się na aktualizację bibliotek dot. grafik. Poniżej zamieszczam link do łatki, która poprawia niedbalstwo korporacji.

Znalazłem błąd, co z nim zrobić?

Jeśli napotkałeś błędne informacje w Wiki, możesz śmiało napisać na forum, do administratora lub redaktora – błąd zostanie poprawiony.

Problemy z grą

Mam błąd „0xc0150002” przy uruchomieniu! Jak to naprawić?!

» Porada dot. naprawy błędu „0xc0150002”.

W grze

Jak zmienić pokemona? Jak ich używać?

Czym jest DACC? Jak go zdobyć?

DACC to konto premium, można je zdobyć poprzez dotacje. Za każdą darowiznę na serwer dostaje się diamenty w podziękowaniu; za te diamenty można aktywować wiele urozmaiceń w grze.

Posiadam pokemona z umiejętnością teleportacji, jak jej użyć?

Posiadając pokemona z tą umiejętnością można jej użyć poprzez wypowiedzenie komendy:

t nazwa miasta
t house

Jak dostać się do regionu Johto?

Do regionu Johto można się dostać tylko dwoma sposobami. Pierwszym i jedynym dla graczy z darmowymi kontami, jest kupienie biletu w mieście Pewter, nieopodal NPC Flint (ojca Brocka). Bilet kosztuje 5 HD, czyli 500 dolarów, jest za podróż w jedną stronę. Lot zajmuje 5 minut, wysiadamy w mieście Azalea. Drugim sposobem jest teleport do poszczególnych miast, bądź posiadanego domku w innym regionie.

Słyszałem o czymś takim jak Saffari, jak się tam dostać? Co tam jest?

» Strona poświęcona Saffari.